Resultatliste for øvelse nr. 1: 100m Fri Herrer

 

Klasse: s14m

-------------

1.   Lars Torp               Vivil            2.59.8

 

Klasse: s14s

-------------

1.   Ola Riise               Asker SK         1.17.7

2.   Steinar Wangen          Vivil            2.24.5

 

Klasse: s8s 

-------------

1.   Svein Spanien           Tønsberg FIL     2.04.5

 

 

Resultatliste for øvelse nr. 2: 100m Fri Damer

 

Klasse: s14m

-------------

1.   Ann Kristin Orre        Vivil            3.03.0

 

Klasse: s14s

-------------

1.   Liv Hvidsten            Holmestrand IF   2.15.1

 

 

Resultatliste for øvelse nr. 3: 50m Bryst Herrer

 

Klasse: s14j

-------------

     Henrik G. Kjeldgård     Ski svømmeklubb  Disk

     Martin Sletten Eriksen  Vivil            Disk

 

Klasse: s5j

------------

  1. Anders Tysnes           Flipper SFH      1.36.6

 

     Klasse : åpen j

--------------------

  1. Andreas Klingenberg     Flipper SFH      1.48.6

 

Klasse: s14m

-------------

  1. Gunnar Jensen           Moss og omegn    1.06.0

  2. Øystein Snartdal        Tønsberg FIL     1.10.4

  3. Tom Svarverud           Vivil            1.13.1

  4. Jo Engdal               Tønsberg FIL     1.15.8

  5. Vidar Sagbakken         Moss og omegn    1.29.2

  6. Flemming L. Pedersen    Moss og omegn    1.35.3

     Lars Torp               Vivil            Disk

 

 

 

 

Klasse: s14s

-------------

  1. Pål Brage Gundersen     Vivil              48.3

  2. Jostein Bomann Jonsen   Vivil            1.03.7

  3. Knut Arne Larsen        Moss og omegn    1.28.5

  4. Egil V. Nilsen          Tønsberg FIL     1.29.8

     Per Asbjørn Wørn        Tønsberg FIL     Disk

 

Resultatliste for øvelse nr. 4: 50m Bryst Damer

 

Klasse: s14j

-------------

  1. Arja Johansen           Ski svømmeklubb  1.06.7

 

Klasse: s14m

-------------

  1. Inge Lise Sveen         Vivil            1.06.7

  2. Wencke Jensen           Vivil            1.08.5

  3. Annette Bergland        Moss og omegn    1.15.7

  4. Tove Kjevik             Vivil            1.18.3

  5. Ann Kristin Orre        Vivil            1.36.1

  6. Heidi Sagbakken         Moss og omegn    1.37.8

  7. Kjersti Norum           Ski svømmeklubb  1.42.4

  8. Mette A. Arnesen        Tønsberg FIL     1.43.8

  9. Bente Broen             Tønsberg FIL     2.02.0

 10. Merete Rød              Tønsberg FIL     2.11.0

 11. Charlotte Skjeldal      Vivil            2.21.5

 12. Oddny Sagbakken         Moss og omegn    2.52.5

     Gro Thunem              Vivil            Disk

 

Klasse: s14s

-------------

  1. Liv Hvidsten            Holmestrand IF   1.04.9

  2. Trine Kåsamoen          Tønsberg FIL     1.22.1

     Vendy Thorsen           Tønsberg FIL     Disk 

 

 

Resultatliste for øvelse nr. 5: 25m Butterfly Herrer

 

Klasse: s14s

-------------

  1. Mads Andreassen         Asker SK          20.1

    

 

 

Resultatliste for øvelse nr. 9: 50m Rygg Herrer

 

Klasse: åpen j

-------------

  1. Andreas Klingenberg     Flipper SFH      1.23.8

 

 

 

Klasse: s14m

-------------

  1. Gunnar Jensen           Moss og omegn H  1.11.1

 

Klasse: s14s

-------------

  1. Mads Andreassen         Asker SK           48.9

 

 

Resultatliste for øvelse nr. 10: 50m Rygg Damer

 

Klasse: s14s

-------------

  1. Liv Hvidsten            Holmestrand IF     55.9

  2. Trine Kåsamoen          Tønsberg FIL     1.26.0

 

 

Resultatliste for øvelse nr. 11: 100m Rygg Herrer

 

Klasse: s14s

-------------

1.   Ola Riise               Asker SK         1.38.0

 

 

 

Resultatliste for øvelse nr. 13: 50m Fri Herrer

 

Klasse: s14j

-------------

  1. Martin Sletten Eriksen  Vivil              57.0

  2. Henrik G. Kjeldgård     Ski svømmeklubb  1.03.2

 

Klasse : s5j

---------------

  1.  Anders Tysnes           Flipper SFH      1.43.3

 

Klasse: s14m

-------------

  1. Øystein Snartdal        Tønsberg FIL     1.07.5

  2. Tom Svarverud           Vivil            1.13.3

  3. Jo Engdal               Tønsberg FIL     1.15.1

  4. Lars Torp               Vivil            1.16.5

  5. Vidar Sagbakken         Moss og omegn    1.31.1

  6. Flemming L. Pedersen    Moss og omegn    1.34.6

 

Klasse: s14s

-------------

  1. Mads Andreassen         Asker SK           40.9

  2. Pål Brage Gundersen     Vivil              41.6

  3. Steinar Wangen          Vivil              55.9

  4. Jostein Bomann Jonsen   Vivil            1.04.2

  5. Per Asbjørn Wørn        Tønsberg FIL     1.25.4

  6. Egil V. Nilsen          Tønsberg FIL     1.31.5

  7. Knut Arne Larsen        Moss og omegn    1.34.3

 

 

Resultatliste for øvelse nr. 14: 50m Fri Damer

 

Klasse: s14j

-------------

  1. Arja Johansen           Ski svømmeklubb    51.0

 

Klasse: s14m

-------------

  1. Inge Lise Sveen         Vivil            1.07.7

  2. Tove Kjevik             Vivil            1.19.5

  3. Ann Kristin Orre        Vivil            1.20.2

  4. Annette Bergland        Moss og omegn    1.23.0

  5. Gro Thunem              Vivil            1.24.9

  6. Heidi Sagbakken         Moss og omegn    1.39.3

  7. Mette A. Arnesen        Tønsberg FIL     1.41.0

  8. Bente Broen             Tønsberg FIL     1.48.3

  9. Kjersti Norum           Ski svømmeklubb  1.49.0

 10. Merete Rød              Tønsberg FIL     2.18.5

 11. Charlotte Skjeldal      Vivil            2.20.8

 

Klasse: s14s

-------------

  1. Trine Kåsamoen          Tønsberg FIL     1.05.0

  2. Vendy Thorsen           Tønsberg FIL     2.11.9

 

 

Resultatliste for øvelse nr. 15: 100m Bryst Herrer

 

Klasse: s14j

-------------

  1. Martin Sletten Eriksen  Vivil            1.14.6

 

Klasse: s14m

-------------

  1. Øystein Snartdal        Tønsberg FIL     2.33.5

  2. Jo Engdal               Tønsberg FIL     3.08.9

 

Klasse: s14s

-------------

  1. Jostein Bomann Jonsen   Vivil            2.22.0

  2. Egil V. Nilsen          Tønsberg FIL     3.22.4

 

Klasse: s8s 

-------------

  1. Svein Spanien           Tønsberg FIL     2.08.3 

 

 

 

 

 

Resultatliste for øvelse nr. 16: 100m Bryst Damer

 

Klasse: s14m

-------------

  1. Wencke Jensen           Vivil            2.43.4

  2. Tove Kjevik             Vivil            2.55.9

  3. Mette A. Arnesen        Tønsberg FIL     3.57.2

 

Klasse: s14s

-------------

  1. Liv Hvidsten            Holmestrand IF   2.17.2

 

 

Resultatliste for øvelse nr. 17: 50m Butterfly Herrer

 

Klasse: s14s

-------------

  1. Ola Riise               Asker SK           40.6

  2. Mads Andreassen         Asker SK           54.4

 

 

Resultatliste for øvelse nr. 21: 400m Fri Herrer

 

Klasse: s14s

-------------

  1. Ola Riise               Asker SK         6.30.2

 

Klasse: s8s 

-------------

  1. Svein Spanien           Tønsberg FIL     9.48.0

 

 

Resultatliste for øvelse nr. 22: 400m Fri Damer

 

Klasse: s14m

-------------

 1.  Wencke Jensen           Vivil           12.11.4